Nasza piękna gmina

Zapraszamy do naszej pięknej gminy Stare Babice mieszkańców całej Polski. Nasza gmina naprawdę bardzo prężnie się rozwija i oferuje wiele ciekawych atrakcji dla wszystkich, którzy zdecydują się u nas być. W najbliższym czasie będziemy ruszać z tężnią oraz z basenem, ale jeszcze jest daleka droga do zrealizowania tego projektu.

Mamy na terenie swojej firmy Rezerwat Łosiowe Błota, do którego zapraszamy miłośników przyrody. Spędzicie tam miło czas i będziecie chcieli tam jeszcze wracać. Nasza gmina jest mała, bo zamieszkiwana przez kilkanaście tysięcy osób, ale naszą zaletą jest położenie.

Do Warszawy mamy kilkanaście kilometrów, dlatego wielu mieszkańców naszej gminy pracuje w stolicy. Można mieszkać u nas płacić niskie podatki i kupując o wiele tańsze nieruchomości, ale można zarabiać tak jak to się robi w stolicy. Takie połączenie satysfakcjonuje wiele osób, dlatego jeśli zamierzacie pracować w stolicy, ale mieszkania i domy są tam bardzo drogie to zapraszamy do nas. My mamy dla Was wiele ciekawych ofert, które na pewno przypadną Wam do gustu. U nas jest przytulnie i miło i dlatego tak bardzo podoba się to tym osobom, które do tej pory mieszkały w głośnym mieście. Tutaj tego nie ma i nie będzie.

Informacje o naszej gminie
Jest oczywiście specjalna strona, na której na bieżąco dodajemy bardzo istotne dla naszej gminy informacje. Można się dowiedzieć o tym gdzie otwarto nowy gabinet dentystyczny albo gdzie można pojechać samochodem żeby zrobić przegląd. Są to bardzo ważne informacje dla mieszkańców oraz dla osób przyjezdnych, dlatego zachęcamy do zaglądania na stronę i sprawdzania, co się ciekawego tam pojawiło.

Zainteresowane tematyką naszej gminy osoby możemy zaprosić na stronę internetową forum Stare Babice bo tutaj to wszystko się znajduje. Gwarantujemy Wam, że u nas nigdy nie będziecie się nudzić. Zawsze coś się dzieje i zawsze mamy nowe plany na przyszłość. Przez cały czas chcemy się po prostu rozwijać, dlatego cały czas szukamy na to nowego i jeszcze lepszego sposobu.