Zapraszam wszystkiego osoby do skorzystania z mojej oferty, jaką są tłumaczenia przysięgłe. Jestem tłumaczem przysięgłym od 2011 roku. Zdobycie uprawnień tłumacza przysięgłego nie było łatwym zadaniem.

Kosztowało mnie to wiele wyrzeczeń, ale dzisiaj jestem w tym najlepszym. Mam bardzo duże doświadczenie w kontaktach z klientami  międzynarodowymi, dlatego jestem w stanie tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane teksty. Nie oznacza to, że się nie rozwijam, oczywiście cały czas się szkole, bo chce być jeszcze lepszy. Wiem, że wiele się zmienia również, jeśli chodzi o tłumaczenia i dochodzą nowe tematy. Jestem ze wszystkim na bieżąco, bo dla mnie tłumaczenia to pasja. Zajmuje się tym, bo to kocham i nigdy bym tego zawodu nie zamienił na żaden inny.

Nie wszystkimi tłumaczeniami zajmuje się sam, ale wszystko zawsze bardzo dokładnie sprawdzam. Zatrudniam tylko takie osoby, które są kompetentne i które naprawdę bardzo dobrze znają języki obce. W moim zespole mam obecnie dwadzieścia osób, które mają bardzo różne specjalizacje. Nie ma znaczenia czy klient zamawia tłumaczenia związane z ekonomią czy ma to być coś technicznego. Zawsze i wszystkiego się podejmujemy i robimy to na bardzo wysokim poziomie. Zanim tekst trafi do klienta jest bardzo dobrze sprawdzany, w ten sposób eliminuje się wszystkie błędy, jakie mogą powstać.

Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane tłumaczeniami przysięgłymi do wysyłania skanu dokumentów na nasz adres. Zapoznamy się z nimi i w krótkim czasie zrobimy darmową wycenę. Najczęściej zlecenia, jakie otrzymujemy od naszych klientów realizujemy w jeden do dwóch dni. W przypadku większych zleceń, które wymagają więcej uwagi termin będziemy uzgadniać osobiście z klientem.