Księgowy w Wielkiej Brytanii

Zainteresowanie Polaków usługami księgowymi w Wielkiej Brytanii jest bardzo duże i nie ma się, co dziwić. Wiele osób pracuje na wyspach i zastanawiają się jak ma dalej to wszystko wyglądać. Chcą rozliczać się z podatków, często chcą zakładać swoje firmy.

To oznacza, że temat księgowości jest dla nich bardzo ważny, a zatem trzeba się na tym znać. Problem w tym, że nie zawsze znamy język angielski, nie zawsze wiemy gdzie takich informacji szukać. Bardzo często wybieramy te informacje, które nam najbardziej pasują i później się tym podpieramy, ale to nie tędy droga. My musimy działać zgodnie z brytyjskim prawem, bo jeśli tego nie będziemy robić to trzeba się liczyć z kontrolami i karami, a tego lepiej nie ściągać na siebie.

Prawo w UK jest mniej restrykcyjne niż w Polsce i będzie nam o wiele łatwiej te wszystkie rozliczenia zrobić. Wiele osób tam wyjechało i są naprawdę bardzo zadowolone. Jeśli my mamy taki zamiar to trzeba będzie się nad tym zastanowić. Można pracować u kogoś, ale można pojechać, rozejrzeć się i założyć własną firmę. Opłaty za prowadzenie własnej, małej firmy są śmiesznie małe w porównaniu z tym, co mamy w Polsce. Niczego nie ryzykujemy tylko można na tym zyskać.

Kontakt z księgowym w Londynie

Informacje, które będziemy zbierać, a będą pochodziły od księgowego są pewne i sprawdzonej. Wtedy wiemy, że działamy zgodnie z prawem. W razie, czego przed ureidami czy nawet sądami taka firma księgowa z UK może nas reprezentować. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że może to być polski księgowy, który zna się na prawie lepiej niż Brytyjczycy. Warto się z nim skontaktować, a wtedy wszystkiego się dowiemy i będziemy wiedzieć jak dalej postępować. Jeśli żyjemy zgodnie z prawem to żaden urząd nie będzie nam nakładał kar. Tam nikt nikogo się nie czepia, bo to Wielka Brytania, a nie Polska. Wystarczy zajrzeć na stronę żeby się przekonać, że oferta tej firmy jest naprawdę bardzo duża i w łatwy sposób dopasujemy ją pod siebie.