Prowizja od płacenia kartą

Jeśli w swojej firmie mamy terminal płatniczy to na pewno wiemy, że są prowizje od każdej transakcji? Nie zawsze tak jest. Jak to możliwe? Jeśli wzięliśmy terminal na próbę na rok to nie ma za to opłat.

Warunkiem jest nie przekraczanie obrotu stu tysięcy złotych w rok. Wtedy każdy za darmo może korzystać z takiego terminala, co ma bardzo duże znaczenie dla nas. skoro można za darmo testować terminal to, dlatego takiej okazji by nie wykorzystać? Przekonamy się wtedy, że naprawdę klientów nam przybyło i że wiele na tym zyskamy, jeśli chodzi o dochody. To ważne dla nas wszystkich żeby zarabiać. Nie ma znaczenia czy prowadzimy mały sklep czy firmę usługową. Dzisiaj klient, jeśli do nas przychodzi to chce płacić kartą. Ludzie przychodzą dzisiaj do piekarni i za kilka złotych kupując chleb płacą właśnie kartą. Jeśli mają dać pani sto złotych, a tam ma wydać dziewięćdziesiąt siedem to lepiej zapłacić kartą, bo wtedy łatwiej to ogarnąć. Warto, zatem zainteresować się terminalem płatniczym i kosztami z tymi związanymi. Wiele osób zastanawia się, co się stanie, jeśli już skończy się ten okres darmowy i wtedy, jakie będą koszty prowizji i czy im się to w ogóle opłaca?


Niskie koszty utrzymania terminala płatniczego

Jeśli skończy się rok to wtedy można w jednej z firmy otrzymać na własność terminal płatniczy. Co to oznacza? To, że odchodzą nam koszty abonamentu miesięcznego. Potrzebny nam tylko Internet, a to my wybieramy kartę SIM. Jeśli chodzi o prowizję to są one naprawdę niskie. Płacimy od transakcji od 0,69% do 0,79%. To są naprawdę bardzo niskie koszty, dlatego każdy może sobie na nie pozwolić. Już wiemy, że terminal płatniczy prowizja jest dla nas bardzo, ale to bardzo opłacalny. Nie pozostaje, zatem nic innego jak szukać oferty, która jest najtańsza. Im lepszą firmę wybierzemy tym niższe mamy koszty, co ma dla nas znaczenie. Dzięki terminalowi płatniczego będzie można się bardzo szybko przekonać, jakie zyski będziemy mieć z transakcji bezgotówkowych. Zyski są bardzo duże.