Unikaj pułapek związanych z nieruchomościami dzięki tym prostym pomysłom

Czy niedawno znalazłeś nieruchomość, której zakup możesz rozważyć? Jeśli tak, to jest wiele rzeczy, które musisz wiedzieć o rynku nieruchomości i kupowaniu nieruchomości, aby nie przegrać w transakcji.

Oto tylko kilka wskazówek, które musisz znać przed zakupem nieruchomości na dzisiejszym rynku.Jeśli masz środki finansowe, aby to zrobić, to kupując dom, wybierz piętnastoletnią hipotekę, a nie trzydziestoletnią. Może to kosztować więcej z miesiąca na miesiąc, jednak w ciągu trzydziestu lat zapłaciłbyś o wiele tysięcy dolarów więcej odsetek od trzydziestoletniego kredytu hipotecznego.Aby dowiedzieć się, ile musisz wydać na nowy dom, poproś agenta nieruchomości, aby oszacował wartość Twojego obecnego domu. Warto również udać się do banku i dowiedzieć się, jaki kredyt lub inne formy finansowania można uzyskać na nowy dom.Nie pozwól, aby Twój agent nieruchomości zmienił za Ciebie zdanie na temat konkretnej nieruchomości. Nie zarabiają pieniędzy, dopóki nieruchomość nie zmieni właściciela, więc pozbawieni skrupułów agenci mogą nie mieć na uwadze twojego najlepszego interesu i mogą próbować nakłonić cię do zakupu nieruchomości, która nie jest dla ciebie odpowiednia.Jeśli próbujesz znaleźć pośrednika w handlu nieruchomościami, który kupi lub sprzeda swój dom, koniecznie przeprowadź z nim wywiad. Pośrednik będzie Twoim pracownikiem i będziesz płacić mu kilka tysięcy dolarów. Upewnij się, że wykonają odpowiednią pracę za pieniądze, które otrzymają.Chcesz kupić krótką wyprzedaż? Zatrudnij pośrednika, który się w nich specjalizuje. Krótka sprzedaż może być trudna, a proces zakupu może być długi. Unikaj pułapek związanych z nieruchomościami dzięki tym prostym pomysłom

Wykwalifikowany pośrednik nieruchomości z konkretnym doświadczeniem w tej dziedzinie będzie wiedział, jak działają.

Daje to największą szansę na uzyskanie domu w żądanej cenie.Przed zakupem domu poznaj różnicę między wstępną kwalifikacją do pożyczki a wstępną akceptacją. Wstępna kwalifikacja to wstępne spojrzenie na twoją sytuację finansową i nie ma większego znaczenia negocjacyjnego. Wstępne zatwierdzenie oznacza, że ​​Twoje finanse, w tym dochody, kredyty i długi, zostały sprawdzone i prawdopodobnie otrzymasz pożyczkę, której potrzebujesz, aby sfinalizować zakup.Jeśli chcesz targować się w nieruchomościach, powinieneś spojrzeć na nieruchomości należące do banków, które nabyli z powodu przejęcia. Przy tak wielu bankach posiadających tak wiele nieruchomości, agresywnie wyceniają je, aby szybko usunąć je z ksiąg rachunkowych, a Ty możesz zaoszczędzić od 40 do 80% tego, co pożyczył bank.Zachowaj otwarte opcje. Odwiedź wiele domów i aukcji, nawet do zamknięcia wybranego domu. Dokładnie zbadaj inne domy, aby dowiedzieć się, czego możesz tracić. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to blisko domu, aby dowiedzieć się, że przecznicę dalej, lepszy dom był tańszy i bardziej centralnie położony.Połącz się z Internetem i przeszukaj rejestr przestępców seksualnych w okolicy każdego domu, który planujesz kupić. Sprzedawcy domów i agenci nieruchomości nie są prawnie zobowiązani do przekazywania jakichkolwiek informacji o przestępcach seksualnych w sąsiedztwie; dlatego konieczne jest, abyś sam zapoznał się z tymi danymi. Upewnij się, że wykonałeś swoją część badań!Dzisiejszy rynek nie jest przyjaznym miejscem, pomimo tego, jak wiele osób określa go mianem „kupującego”. Dlatego potrzebujesz informacji takich jak to, co właśnie przeczytałeś, aby lepiej się pozycjonować. Przestudiuj i zastosuj te wskazówki dotyczące kupowania nieruchomości, gdy chcesz zawrzeć świadomą umowę.