W sklepach online możemy zamówić rolety na określony wymiar okien

Tam, gdzie inne osłony okienne nie zapewniają odpowiedniego wykończenia współczesnych i nowoczesnych elementów wystroju pokoju, rolety w kasecie i z bocznymi prowadnicami całkiem dobrze sobie z tym radzą.

Będące połączeniem tradycyjnych i nowoczesnych elementów wzornictwa, rolety okienne są dostępne w różnych stylach, od prostych i solidnych po plisowane i teksturowane.

W sklepach online możemy zamówić rolety na określony wymiar okien

Praktyczne i trwałe rolety okienne na wymiar

Rolety można również bez problemów dostosować do wielkości okien, wystarczy podać wymiary szyby i skrzydła okiennego zamawiając rolety na stronie internetowej producenta rolet. Rolety na wymiar są idealnym rozwiązaniem, jeśli nasze okna mają nietypowe kształty czy rozmiary. Zazwyczaj rolety obsługuje się w bardzo prosty sposób za pomocą sznurka lub łańcuszka w formie pętli, ale znajdziemy również w sprzedaży bardziej nowoczesne rozwiązania, takie jak rolety zmotoryzowane. Pozwala to na wygodną obsługę rolet na odległość, za pomocą smartfona, tabletu lub pilota. Poza tym można je łatwo wyczyścić poprzez odkurzanie i przecieranie ściereczką, co pociąga za sobą minimalne koszty ich utrzymania i konserwacji.

Rolety rzymskie oraz plisowane stanowią świetną opcję do stylizacji osłon okiennych, ze zgrabnymi, zagiętymi zakładkami na dole, gdy są wyciągnięte do góry. Mogą działać równie dobrze jak inne tkaniny izolacyjne do utrzymywania temperatury pokojowej w pomieszczeniu, zapobiegając utracie ciepła zimą i nagrzewaniu się latem. Wielu właścicieli biur, domów oraz mieszkań wybiera proste i klasyczne rolety okienne w kasecie. Ich płaski materiał jest zdecydowanie jednym z najbardziej wszechstronnych rozwiązań, jeśli chodzi o osłanianie okien. Wybór odpowiedniej rolety okiennej to wielki dylemat, przed którym staje wielu z nas decydując się na ich zakup i montaż. Mając na uwadze zarówno funkcjonalność, jak i estetykę rolet okiennych, możemy także wybrać rolety okienne dzień-noc.

Na stronie https://rolmajster.pl/sklep/rolety znajdziemy szeroki wybór rolet w różnych rozmiarach, kolorach i stylach. Możemy również zamówić rolety na określony wymiar, dostosowując je łatwo do naszych okien i drzwi balkonowych czy na taras.