Łatwy sposób na zostanie mistrzem w kupowaniu samochodów

Czy kiedykolwiek poszedłeś do dealera, aby kupić samochód i poczułeś, że po prostu nie jesteś traktowany sprawiedliwie? Prawie wszyscy byli w takiej sytuacji i nie ma potrzeby się na to zadowolić.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak lepiej przejąć kontrolę nad znalezieniem dla siebie oferty.Nie nastawiaj serca na konkretny model samochodu, gdy robisz zakupy. Musisz pozostawić swoje opcje otwarte, aby uzyskać najlepszą możliwą ofertę. Dokładny samochód, który wybrałeś, może nie być najlepszą dostępną opcją w momencie, gdy jesteś gotowy do zakupu.Nie płać za wiele dodatków przy zakupie samochodu. Jasne, fajnie byłoby mieć wiele zabawnych funkcji w swoim nowym samochodzie, ale czy naprawdę ich potrzebujesz? Każda zabawka lub gadżet, który dodasz, znacznie podnosi cenę samochodu. Dowiedz się, czego naprawdę potrzebujesz i trzymaj się tego.Przeczytaj cały drobny druk znajdujący się na umowie dotyczącej samochodu, który chcesz kupić. Nawet jeśli uważasz, że sprzedawca samochodów jest z tobą całkowicie szczery we wszystkim, co dotyczy, musisz upewnić się, że nie podpisujesz niczego, czego będziesz później żałować.Przed zakupem samochodu rozważ koszt ubezpieczenia. Jeśli finansujesz samochód, prawdopodobnie będziesz potrzebować kompleksowego ubezpieczenia, oprócz ochrony od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie niektórych samochodów jest znacznie wyższe niż w przypadku innych. Uniknij niespodzianek, prosząc firmę ubezpieczeniową o wycenę przed podpisaniem jakichkolwiek dokumentów.Po znalezieniu idealnego samochodu poproś o raport historii pojazdu. Raport historii pojazdu zawiera listę wszystkich przypadków, w których brał udział pojazd. Jeśli Twój dealer nie oferuje tej usługi, możesz kupić ją samodzielnie przez Internet za symboliczną opłatą. Łatwy sposób na zostanie mistrzem w kupowaniu samochodów

Ten raport pomoże Ci uniknąć zakupu samochodu, który był w wraku.Przeszukaj internet, jeśli chcesz kupić używany samochód.

Możesz znaleźć samochód bez wizyty w salonie. Powinieneś zajrzeć na Craigslist.com i eBay lub zajrzeć do gazety. Unikniesz taktyk wysokiego ciśnienia ze strony dealerów i możesz być w stanie zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy.Kupując certyfikowany pojazd używany, spróbuj dowiedzieć się, jaka jest polityka zwrotów, a nawet jeśli taka istnieje. Jeśli tak, upewnij się, że rozumiesz, jak długo to trwa i czy otrzymasz zwrot opłat rejestracyjnych i licencyjnych wraz z podatkiem obrotowym za pojazd.Finansowanie jest często bardziej przystępne, jeśli otrzymujesz je od instytucji innej niż sam dealer. Oferowane przez nich stawki nie są zbyt wysokie, ale czasami są otwarte na pożyczanie pieniędzy, gdy kredyt jest zły, w przeciwieństwie do banku. Sprawdź wszystkie opcje finansowania i dowiedz się, ile zostaniesz zatwierdzony, zanim zbliżysz się do partii.Porozmawiaj z bliskimi o tym, od kogo kupili samochód. Ich rady powinny pomóc skierować cię we właściwym kierunku. Możesz ufać temu, co mówią, ponieważ prawdopodobnie będą dbać o Twoje najlepsze interesy, co sprawia, że ​​ich porady są o wiele bardziej wiarygodne niż te, które znajdziesz w Internecie.Teraz nigdy nie powinieneś czuć się tak, jakbyś wchodził w złą ofertę, gdy jesteś w salonie. Znasz teraz dużo więcej informacji, które spowodują czerwone flagi, jeśli usłyszysz coś, co jest nie tak. Skorzystaj z przeczytanych rad i zacznij szukać odpowiedniego samochodu i odpowiednich terminów.