Najlepsze pady do PS4

Jeśli jesteś właścicielem telewizora 4K, prawdopodobnie byłeś bardzo podekscytowany, kiedy pierwszy zwiastun został wydany po raz pierwszy.

Zaprezentował zupełnie nową i zmodernizowaną konsolę PS4, gotową stawić czoła wyzwaniom stawianym przez stale rosnący rynek wyświetlaczy 4K. Ale Sony jest znane z wypuszczania wielu opcjonalnych, ale wygodnych i przydatnych akcesoriów, które pasują do ich konsol, a PS4 Pro nie był wyjątkiem. Rzeczywiście, niektóre zostały wydane wyłącznie na Pro, podczas gdy inne są kompatybilne z innymi wersjami PS4, a nawet PS3. Jednak niektóre z nich wydają się być niepotrzebnymi produktami, podczas gdy inne mogą zapewnić pełniejsze korzyści z PS4. Stacja ładująca jest akcesorium zaprojektowanym wyłącznie w celu usprawnienia procesu ładowania kontrolerów. Nie tylko możesz ładować wiele kontrolerów jednocześnie, ale znacznie prościej jest po prostu wsunąć kontroler do stacji ładującej niż kłopotać się kablami USB po każdej sesji gry. Jeśli nie interesuje Cię futerał ochronny i chcesz tylko lepiej chwycić swoje analogowe drążki, to silikonowe uchwyty na kciuki będą doskonałym wyborem. Zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich typów kontrolerów głównego nurtu, więc nie musisz się martwić o kompatybilność, jeśli nie korzystasz z oryginalnego DualShock 4. Są one pakowane po kilka sztuk, wszystkie mają identyczny wzór, który właśnie zapewnia mocniejszy chwyt kija i zapewnia bardziej dotykowe wyczucie. Kontrolery ruchu są podstawą gier na PlayStation VR.

Zostały wydane w 2010 roku, w epoce PS3, zainspirowane kontrolerem ruchu Nintendo Wii. Kontrolery Move są produktem Sony, co można zobaczyć na podstawie projektu, szczegółów i ogólnej jakości wykonania. Jeśli chodzi o ich funkcjonalność, oprócz możliwości podwójnego wykrywania ruchu, obejmują one również cztery przyciski twarzy z przodu wraz z przyciskami Move i PS, przyciski Share i Options po obu stronach oraz pojedynczy spust na spodzie. Wszystkie te akcesoria możemy znaleźć w sklepie internetowym pod adresem https://exgames.pl/towar/lista/11/akcesoria. Możemy kupić je w promocyjnych cenach, więc każdy gracz bez problemu wybierze coś dla siebie.