Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny

Sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i ortopedyczny ma na celu pomoc w opiece i rekonwalescencji oraz stanowi wsparcie dla opiekunów osób niepełnosprawnych, po wypadkach, udarach i w innych stanach wymagających opieki osób trzecich.

Szeroka gama produktów tego typu oferowana jest w sklepach medycznych, które zapewniają dodatkowy komfort podczas korzystania potrzebnych sprzętów rehabilitacyjnych.

Sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny

Co posiada w ofercie sklep medyczny?

Niezależnie od tego, czy są to buty, które zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby pasowały do opatrunku gipsowego lub służyły do odciążenia stawów po urazie lub zabiegu chirurgicznym, lub pomoce ułatwiające poruszanie się osobie, którą się opiekujesz w lepszej pozycji na łóżku lub krześle, w sklepach ortopedycznych znajdziesz odpowiedni sprzęt. W sklepie ortopedycznym potrzebny sprzęt zakupisz również z refundacją NFZ, mogą to być kule i laski ortopedyczne, wózki inwalidzkie, balkoniki rehabilitacyjne, profilaktyczne obuwie lub wkładki ortopedyczne do leczenia płaskostopia u dzieci i wiele innych sprzętów.

Producenci sprzętu medycznego oferują szeroki wybór modeli usprawniających procesy leczenia i rehabilitacji, pozwalając pacjentom na szybszy powrót do normalnego życia, funkcjonowania i sprawności. Możemy również zakupić sprzęt, który ułatwi nam codzienną opiekę nad osobą leżącą, sparaliżowaną lub niepełnosprawną. Dostępne są również w sklepach medycznych różnego rodzaju temblaki i ortezy, które stabilizują i unieruchamiają stawy, które uległy uszkodzeniu, po operacji czy chorobie. Tego typu rozwiązanie mogą również przynosić ulgę w bólu, który towarzyszy zapaleniu stawów, stanom zwyrodnieniowym, złamaniom, skręceniom i zwichnięciom.

Sklep medyczny ze strony bart-med.pl oferuje szeroką gamę produktów ortopedycznych i rehabilitacyjnych, takich jak laski i kule do chodzenia, chodziki i wózki, łóżka, wkładki do obuwia, buty ortopedyczne, ortezy i wiele innych. Zakupy możemy zrobić stacjonarnie, możemy również skorzystać z refundacji NFZ na sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i ortopedyczny.