Fall Guys

Wiele osób lubi zrelaksować się grając w na konsoli lub też komputerze, jest to świetny pomysł na odpoczynek po całym dniu pracy.

Obecnie bardzo dużą popularność zdobywa Fall Guys: Ultimate Knockout, gra o piskliwych małych stworzonkach, które rywalizują w serii wyzwań. To urocza, szalona gra, która przypomina połączenie battle royale i Nickelodeon Guts. Każdą grę rozpoczyna 60 graczy, którzy muszą pokonać różnego rodzaju wyzwania, aby zakwalifikować się do następnej rundy i kontynuować grę. W grze znajdziemy różne torów przeszkód i minigry, w tym gry logiczne, piłka nożna i wyzwanie polegające na gromadzeniu jajek. Sterowanie jest łatwe, zatem szybko nauczymy się biegać, skakać, nurkować i chwytać. Fall Guys to wspaniały i kolorowy świat zapewniający graczowi wiele uroczych przygód. Możesz grać na podzielonym ekranie, czy w lokalnym trybie wieloosobowym dla dwóch graczy. To idealna gra dla trybu trybu kooperacji. Fall Guys

Z pewnością wielu graczy lubi tego rodzaju rozgrywki, dzięki nim można konkurować z innymi zawodnikami i zdobywać punkty.

Można grać na jednej z 25 różnych map Fall Guys. Każdy losowo wybrany poziom należy do jednego z czterech różnych typów gry: wyścig, drużyna, przetrwanie i finał. Warto poświęcić trochę czasu na zrozumienie, jak każdy z nich działa i jakie są ich niuanse, ponieważ wszystkie działają inaczej. Gracze lubią wyścigi te rundy stanowią większość etapu wyboru i służą jako runda wprowadzająca do każdej gry. Na tych poziomach gramy każdy dla każdego, biegniesz sprintem przez plac zabaw, pełen wszelkiego rodzaju zagrożeń i przeszkód. Od poziomu, na którym unikasz lawiny piłek, do etapu wypełnionego fałszywymi drzwiami. Pierwsza runda wyścigu rozpoczyna się z 60 graczami, ale tylko 45 pierwszych graczy, którzy ukończyli wyścig, przejdzie do drugiej rundy. Możemy grać podzielenie na trzy drużyny, aby osiągnąć nasz celem z pewnością gra wymaga współdziałania, pomiędzy zawodnikami. Gra jest bardzo wciągająca i cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy na całym świecie, z pewnością warto zagrać. Grę można pobrać pod adresem: https://downloadgames.net.pl/fall-guys-ultimate-knockout-pobierz-pc-dlc-pelna-wersja-download-pl/.