Najmodniejsze panele podłogowe w tym roku

Jak wybrać odpowiednie panele podłogowe?

Wybór odpowiednich paneli podłogowych wymaga właściwego przygotowania – wybór produktów dostępnych na rynku jest duży. Każdy rodzaj paneli ma swoje plusy, jednak zanim zdecydujemy się na konkretny model warto zadać sobie kilka pytań. Jeśli w doborze wykończenia posadzek kierujemy się jedynie funkcjonalnością wybór jest prosty – niemal wszystkie rodzaje paneli mogą pochwalić się tą zaletą. Jednak sprawa nieco się komplikuje gdy obok praktycznych korzyści cenimy również styl. A jeśli zamarzymy o panelach, łączących obie cechy? Które będą imitować naturę a do tego zachwyci funkcjonalnością oraz komfortem użytkowania? Wbrew pozorom nie są to proste pytania, ale odpowiedź na nie pozwoli wybrać najbardziej oryginalne wykończenia dla każdej podłogi.

Nowoczesne wzornictwo paneli podłogowych a komfort użytkowania

Dla klientów, którzy szukają sposobu na modne wnętrze, jest rozwiązanie. To fuzja najlepszych cech paneli podłogowych: oryginalnego stylu oraz użyteczności, czyli jodełka z paneli podłogowych. Ten konkretny typ dzięki możliwości niebanalnego ułożenia jest popularny i bardzo elegancki. To panele, które dzięki specjalnym złączą mają możliwość zapełnić kuchnie, salon czy sypialnie w estetyczny wzór jodełki. Oprócz możliwości ułożenia wzoru, panele posiadają inną, praktyczną zaletę: każdy panel jest dużym elementem co zdecydowanie ułatwia montaż. Specjalnie dla miłośników nowoczesnego wzornictwa niemiecki producent Parador stworzył odrębną linie sprzedażową Trendtime 3, która w swojej ofercie ma bogaty wachlarz kolorów, co ucieszy każdego miłośnika dekoracji wnętrz. Klient będzie mógł skomponować swoją podłogę w indywidualnym stylu. Wybór produktów wysokiej jakości, od producenta z wieloletnim doświadczeniem w produkcji gwarantuje satysfakcje. Nawet klienci, którzy są wymagających muszą przyznać, że prezentowane rozwiązanie od firmy Parador zaskakuje!

Wybrać mądrze

Dobór odpowiednich paneli podłogowych może się okazać fundamentem naszego poczucia komfortu i wygody… we własnym domu. Warto więc wybrać najlepiej! Najnowszy trend od uznanego producenta będzie strzałem w dziesiątkę. Wysoka odporność na ścieranie, łatwość montażu, wysoka jakość oraz designerski styl to charakterystyka paneli podłogowych w jodełkę. Powierzchnia paneli połączona w ten niebanalny kształt oddaje charakter najwyższej jakości desek, wygląda naturalnie i wiernie odzwierciedla naturę. Flagowa kolekcja Trendtime 3 marki Parador to idealne rozwiązanie dla każdego domu.