Na czym polega zabieg Icoone?

Masaż endermologiczny to klinicznie sprawdzona technika, która leczy cellulit, zmniejsza rozmiar talii, eliminuje złogi tłuszczu, jednocześnie poprawiając jędrność skóry.

Wyniki uzyskuje się tylko w kilku zabiegach i bez bólu. Cellulit i objętość pośladków, ud, ramion, brzucha, a nawet podwójnego podbródka są wyraźnie zmniejszone, nawet po pierwszym zabiegu. Zabiegi endermologiczne są nieinwazyjne i bezbolesne. Podczas zabiegu odczuwa się uczucie ciepła, a także zasysanie i ugniatanie skóry. Zasadniczo sesja trwa od 30 do 45 minut. Możesz powrócić do codziennych czynności zaraz po zabiegu, ponieważ nie ma bólu ani żadnych skutków ubocznych. Zabieg Icoone zapewnia szybkie rezultaty w celu zmniejszenia cellulitu i objętości, jednocześnie poprawiając jędrność skóry. Wszystkie obszary ciała można poddać takiemu masażowi, uda, pośladki, ramiona, brzuch i plecy, a nawet piersi czy twarz. Poprawa jest zwykle widoczna zaraz po pierwszej sesji. Zasadniczo potrzeba serii kilku zabiegów, aby uzyskać długotrwałe rezultaty. Obserwuje się długotrwałe wyniki na szyi i ciele w ujędrnieniu skóry, redukcji cellulitu, ogólnym wyszczupleniu sylwetki, podniesieniu pośladków i piersi. Masaż limfatyczny w połączeniu z pulsacyjnym ssaniem unosi skórę i pozwala na głęboką penetrację.

Rezultatem jest lipoliza, drenaż limfatyczny i stymulacja krążenia, która pozwala ciału naturalnie eliminować tłuszcze. Te wyniki poprawią teksturę skóry, ujędrniając i modelując sylwetkę. Technologia działa szczególnie dobrze u pacjentów z cellulitem lub zlokalizowanym złogiem tłuszczu. Skóra w talii jest często bardzo obwisła, co można naprawić za pomocą tego urządzenia podczas tego samego zabiegu. Zabieg icoone warszawa jest bezbolesny i nie pozostawia siniaków na skórze. Podczas spokojnych i relaksujących sesji zostaniesz umieszczony w prywatnym gabinecie zabiegowym i zaopatrzony w czyste body do przebrania. Lekki, ściśle przylegający kombinezon wykonany jest z bawełny i lycry, która zapewnia zachowanie prywatności i pozwala na łatwe przesuwanie się po ciele głowicy.