Zabiegi z osocza bogatopłytkowego

Płyty krwi, które są składnikiem naszej krwi mają bardzo dobrze właściwości. Uczestniczą w procesach gojenia się tan i regeneracji tkanek.

To, dlatego są dzisiaj wykorzystywane do zabiegów upiększających. Osocze bogatopłytkowe bardzo dobrze wspiera produkcje kolagenu, który jak każdy wie jest odpowiedzialny za ukrwienie skóry. To oczywiście wpływa na jej elastyczność, ale również na barwę. Krótko mówiąc kolagen powoduje, że nasza skóra zachowuje świeżość i młodość, a nam na takich efekcie bardzo mocno zależy. Wiele osób boi się zabiegów, które polegają na wstrzykiwaniu różnych substancji. W tym przypadku mamy to, co naturalne, dlatego nie trzeba się obawiać żadnych skutków ubocznych. Preparat działa bardzo dobrze i idealnie pobudza komórki skóry. Efekt końcowy jest w stanie zaskoczyć wiele osób, dlatego jeśli chcemy ładnie wyglądać to trzeba się będzie zgłosić do kliniki, która takie zabiegi przeprowadza. Wtedy dowiemy się, jakie są możliwości i ile ma nas to kosztować. Trzeba poddać się takiemu zabiegowi po okiem specjalistów, którzy naprawdę się na tym znają. Bezpieczeństwo jest podczas zabiegów najważniejsze i nie można o tym zapomnieć. Ta metoda wcale nie jest nowa. Dawniej była stosowana przy rekonstrukcji, ortopedii, a nawet stomatologii. Zabieg ten wykonuje się poprzez nakłuwanie wielu miejsc.

Jak to wygląda?

Jeśli słyszymy krew to zastanawiamy się czy to bezpieczne dla nas? Tak to jest bezpieczne, ponieważ to nie jest osocze z przypadkowej krwi tylko z takiej, które zostanie nam pobrana. To nasza krew, dlatego nie ma tutaj żadnych efektów ubocznych. Może po zabiegu nie będziemy wyglądać najlepiej, ale po kilku dniach się to zmieni. Osocze wstrzykiwane jest tam gdzie chcemy żeby skóra wyglądała lepiej. Nie ma znaczenia czy tym miejscem ma być dekolt, ręce czy nawet głowa. Wszędzie takie nakłucia się wykonuje. Na stronie http://neobeauty.pl/zabiegi/osocze-bogatoplytkowe/ znajdziemy więcej informacji o zabiegu. W tej klinice warto poddać się zabiegowi, bo na pewno będą z tego najlepsze efekty, na których nam zależy.